צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

סוד הקסם

מהו סוד הקסם של חצר המלכה?

החוויה הקולינרית

השף המוביל וצוות המטבח המקצועי של חצר המלכה, יגישו לכם ולאורחיכם מגוון רחב של מטעמים מפנקים. המנות מוגשות בכלים מעוצבים, שנבחרו בקפידה להשלמת החוויה.

התפריט הוא כשר בהשגחת הרבנות האזורית. ניתן להזמין תפריט כשר גלאט בחלקו או במלואו.

העיצוב

אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לכל פינה ולכל פרט בעיצוב, המותאם לרצונם של בעלי השמחה. מיד כשתיכנסו לחצר הראשית והפורחת של מרכז האירועים, תחושו בעיצוב המוקפד, המקרין איכות וייחודיות, ובמחשבה הרבה שהשקענו במקום.

הצוות המקצועי

הצוות של חצר המלכה, החל ממנהל האירועים שילווה אתכם במשך כל האירוע ועד למלצר האישי, יעניק לכם ולאורחי האירוע את השירות הטוב ביותר המזוהה עם המקום.

החדשנות

אף-על-פי הניסיון רב השנים והמוניטין שנבנה, הנהלת חצר המלכה לא נחה על זרי הדפנה ותמיד חושבת כיצד לשפר, מה לחדש ואיך להפתיע. אנו שומרים בכל עת על קדמה טכנולוגית – החל ממערכות ההגברה והתאורה, דרך המסכים וכלה בעיצוב החדשני, שנהגה בשיתוף עם מעצבי החצר, איתן טולדנו וענבל שרביט-אזולאי.

זאת ועוד, בעלי האירוע מלווים על-ידי מפיקת האירועים של המתחם, המעניקה ייעוץ וליווי אישי ללא כל עלות או התחייבות.

המיקום

מתחם האירועים ממוקם בלב הארץ, ולפיכך מהווה נקודת משיכה מכל האזורים, המצויים ברדיוס הרחב שלו. אנו אף נגישים לתחבורה ציבורית מכל קצוות הארץ.

חתונות בכל עונות השנה

אצלנו בחצר המלכה מזג האוויר הוא סיבה למסיבה. אנו ערוכים לוגיסטית לכל עונה בשנה, החל מאירועי קיץ ממוזגים ועד לאירועי חורף חמים ונעימים. באירועי החורף תיהנו מקירוי שקוף וקבוע, ללא שימוש באוהל ארעי.

במתחם מתקיימים מספר אירועים במקביל. לצורך קיומם התקין של האירועים, קיימת הפרדה אקוסטית השומרת על האירוע שלכם פרטי וייחודי.

בחצר המלכה אתם בעלי הכתר, ולפיכך כל שנדרש מכם הוא להציג את חלומותיכם ורצונותיכם. אנו כאן כדי להגשים ולהפיק את האירוע החשוב בחייכם בצורה המושלמת ביותר.